Wyszukiwarka

O nas

CONTICA SOLUTIONS

CONTICA Solutions jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem sprzętu LANCOM Systems w Polsce. Oferując sprzęt najwyższej jakości dbamy o wsparcie klienta na każdym etapie procesu decyzyjnego - od doradztwa projektowego do szkoleń i certyfikacji. Dzięki doskonałej współpracy z LANCOM Systems gwarantujemy dostawy najwyższej jakości produktów oraz wsparcie techniczne.

LANCOM SYSTEMS

LANCOM jest wiodącym, europejskim producentem niezawodnych i innowacyjnych urządzeń sieciowych, które spełniają wysokie oczekiwania biznesu. W centrum uwagi znajdują się rozwiązania sprzętowe umożliwiające łączność sieci z wykorzystaniem wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i sieci bezprzewodowych (WLAN).

LANCOM dostarcza urządzenia m.in. dla sektorów edukacji, ochrony zdrowia, transportu, logistyki, przemysłu. Urządzenia są zgodne ze standardami WiFi Alliance, spełniają wymagania i są rekomendowane przez Eduroam, spełniają restrykcyjne warunki certyfikacji największego producenta sprzętu medycznego na świecie - Dreagera, są zgodne z normą kompatybilności elektromagnetycznej EN 60601-1-2, i wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przesłania zapytań ofertowych.

Autoryzowany dystrybutor vendorów