Wyszukiwarka

Aktualności

CONTICA dystrybutorem BARRACUDA Networks!

14.09.2015

W ramach podpisanego kontraktu dystrybucyjnego Contica będzie oferowała polskim resellerom kompletną gamę rozwiązań Barracuda: w tym produkty z zakresu bezpieczeństwa, bezpieczeństwa sieci, dostępności aplikacji oraz ochrony danych. Oprócz rozwiązań sprzętowych producenta dystrybutor będzie oferować urządzenia wirtualne. 

„Zawarliśmy umowę dystrybucyjną z firmą Contica Solutions z uwagi na jej doświadczenie na rynku rozwiązań LAN, WLAN i WiFi oraz dużą liczbę obsługiwanych resellerów. Liczymy, że nowy dystrybutor pomoże nam w dotarciu do nowych integratorów oraz klientów końcowych w Polsce oraz wzmocni naszą obecność na rynku technologii do bezpieczeństwa, backupu oraz archiwizacji” – powiedział Wolfgang May, Channel Manager w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w Barracuda Networks.

„Podpisanie kontraktu dystrybucyjnego z firmą Barracuda Networks to kolejny krok w ramach naszej strategii biznesowej, zakładającej dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań sieciowych. W wyniku włączenia do naszej oferty rozwiązań Barraccuda będziemy w stanie dostarczać produkty najlepszej jakości i dysponować przy tym specjalistyczną wiedzą. Podpisana umowa jest wynikiem intensywnej współpracy naszej firmy z Kappa Data, dystrybutorem działającym na rynkach Beneluksu i posiadającym długą historię współpracy z Barracuda Networks” – powiedziała Joanna Gajewska, właściciel Contica Solutions.

 

cyt. za http://www.reseller-news.pl/dystrybutor/barracuda-networks-podpisala-kontrakt-dystrybucyjny-z-contica-solutions

lista aktualności