Wyszukiwarka

WLAN w hotelu

  Rozwiązania dla Hotelarstwa:

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach albo potrzebujesz wsparcia dla konkretnego projektu?

Skontaktuj się z nami

 

LANCOM Public Spot - wszechstronny hotspot dla twojego hotelu

 

W ciągłym biegu ale zawsze aktualnie  — dla wielu gości, dostęp do nowoczesnej komunikacji jest kluczowy w planowaniu miejsca postoju.

Bezprzewodowa sieć, jak nigdy dotąd umożliwia właścicielom hoteli oferowanie ważnej usługi w postaci szybkiego Internetu. Rozwiązania hotspotowe są łatwe i szybkie do wdrożenia, i umożliwiają twoim gościom wygodny dostęp do ich poczty e-mail i sieci.

Opcja hotspotowa LANCOM Public Spot jest produktem uszytym na miarę dla nowoczesnego hotelu. Co ważne, nie pociąga za sobą obligatoryjnych opłat serwisowych, kontraktowych ani żadnych skomplikowanych umów licencyjnych.

 

 

Łatwe w instalacji, maksymalna elastyczność przy rozliczaniu

 

Opcja LANCOM Public Spot pozwala na szybke ustanowienia pubicznych kont dostępu. to jest możliwe dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi  webowemu. Opcja umożliwia drukowanie spersonalizowanych voucherów, na każdej standardowej drukarce, dostęp do konta via SMS a także e-mail.

Ty decydujesz o tym, czy rozliczanie prowadzone jest wewnętrznie w systemie (koszt dostępu doliczony do rachunku za pokój) czy też z wykorzystaniem zewnętrznych systemów bilingowych. Wszystkie wymagane interfejsy są załaczone w pudełku (razem z opcją hotspot).

 

 

Dla każdego hotelu, małego lub dużego

 

Opcja LANCOM Public Spot działa z każdym punktem dostępowym od LANCOM, routerem WLAN i kontrolerem LANCOM WLAN. Korzyści są oczywiste: dla mniejszych obiektów czy każdej lokalizacji gdzie dostęp do WLAN jest ograniczony do konkretnych obszarów, np. lobby, najlepszym wyborem jest ekonomiczna opcja hotspot dla indywidualnych punktów dostępowych.

Jeśli WLAN ma być dostępny na większym obszarze lub we wszystkich pokojach, wtedy kontroler WLAN z opcją hotspot jest najlepszych rozwiązaniem. Kontroler centralnie zarządza dostępem do Internetu na wszystkich punktach dostępowych podłączonych do niego. Takie zestawienie jest dużo prostsze w instalacji dużych sieci WLAN i utrzymuje całościowe koszty na najniższym możliwym poziomie.

 

 

Bezpieczne, wszechstronne i zgodne z europejskimi normami

 

Oferujemy obszerny zakres mechanizmów bezpieczeństwa dla naszych sieci bezprzewodowych i rozwiązań hotspot, od szyfrowania SSL do uwierzytelniania opartego na serwerze RADIUS. A dzięki wirtualizacji sieci (VLAN) możesz wykorzystać sieć WLAN do każdej liczby aplikacji, np. dostęp gościnny via hotspot i do środowiska produkcyjnego. Całkowicie bezpieczna separacja sieci logicznych to umożliwia.

Opcja LANCOM Public Spot także spełnia wymagania europejskich standardów co do transmisji danych. Wszystkie informacje, prawnie wymagane dla każdego użytkownika i jego sesji sieciowych mogę być rejestrowane. Możesz być spokojny, że prawne wymagania dotyczące działania hotspota są całkowicie spełnione..