Wyszukiwarka

Technologie

LTE

LANCOM Systems jako jeden z pierwszych producentów sprzętu sieciowego zaprezentował biznesowy router wykorzystujący komunikację w standardzie komórkowym 4G - model 1781-4G, który umożliwia automatyczne przełączanie się do niższych standardów komórkowych przy braku zasięgu LTE.

 

Więcej informacji ►

IPv6

W ciągu najbliższych kilku lat IPv6 będzie wprowadzane jako uzupełnienie obecnego standardu dla adresów internetowych IPv4.
 

Więcej informacji ►

 

Band Steering

Sterowanie pasmem może być wdrażane w różnych scenariuszach, w zależności od tego co staramy się osiągnąć, ale muszą być spełnione podstawowe warunki. 

 

Więcej informacji ►

 

 

 

 

PCI DSS

Payment Card Industry Data Security Standard ten został przyjęty w 2005 roku przez czołowych dostawców systemów płatności elektronicznej (operatorów kart) i zapewnia minimalne standardy bezpieczeństwa, które pomagają organizacjom chronić dane kont klientów. 

 

Więcej informacji ►

 

Smart WLAN

Nowoczesna architektura WLAN uwzględnia intelignetny "podział pracy" pomiędzy punktami dostępowymi a kontroelrami sieci WLAN, zwany "Smart WLAN controlling", czyli inteligentym kontrolowaniem sieci WLAN.

 

Więcej informacji ►

 

Wirtualizacja sieci

Wirtualizacja sieci - znana jako VLAN - umożliwia pracę wielu użytkownikom. Podstawowa zasada: jedna fizyczna sieć stanowi podstawę dla wielu sieci logicznych, które zachowują się jak fizycznie odseparowane, co jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa danych.

 

Więcej informacji ►

VDSL-Vectoring

Następna generacja VDSL została zainicjowana. Wraz z aktualizacją do VDSL2, znanym także jako VDSL2 Vectoring, wydajność transmisji danych została zdublowana.

 

Więcej informacji ►

 

Zielona technologia w LANCOM

Myśl technologiczna i aktywność LANCOM nieodłącznie idą w parze z proekologicznym nastawieniem firmy i odpowiedzialnością za świat, w którym żyjemy.

 

Więcej informacji ►