Wyszukiwarka

Technologie

LANCOM Systems - technologia przyszłości

Jako wiodący, niemiecki producent niezawodnych, innowacyjnych rozwiązań sieciowych, LANCOM w swoich produktach udostępnia najnowsze trendy technologiczne. Silne zorientowanie na technologię sprawia, że twoja firma ma dostęp do zaawansowanej i bezpiecznej infrastruktury korporacyjnej - teraz i w przyszłości. Sprawdź, nad czym obecnie pracujemy: 


 

LANCOM Wireless ePaper

Bezprzewodowe rozwiązania ePaper od LANCOM oferują nowoczesne i cyfrowe oznakowanie dla wielu aplikacji, nadając twojej firmie nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

 

 

 

802.11ac

Dzięki nowemu standardowi IEEE 802.11ac transmisja danych dla urządzeń obsługujących 11ac z 1x1 MIMO jest zwiększona do nawet 433 Mbps.

 

 

 

 

ARC - Active Radio Control

Aktywuj potencjał twojej sieci radiowej! Z nową koncepcją inteligentnej optymalizacji WLAN - LANCOM Active Radio Control - możesz podnosić wydajność sieci radiowej, unikać źródeł interferencji i dzięki temu wykorzystać pełną moc infrastruktury WLAN!

 

 

 


 

Hotspot 2.0

WLAN tak łątwy jak komórkowy Hotspot 2.0 oferuje klientom WLAN bezpieczny i automatyczny dostęp. Wybór właściwej sieci SSID i logowanie do hotspota odbywają się w tle i są niezauważalne dla użytkownika.

 

 

 

 


 

IPv6

Internet przyszłości zaczyna się już teraz! Skrót "IPv6" oznacza wersję 6 protokołu internetowego, która jest następcą IPv4. Główną różnicą pomiędzy dwoma standardami jest długość adresu IP i, w efekcie, ilość dostępnych adresów IP. Adres IPv6 ma długość 128 bitów, podczas gdy adres IPv4 ma tylko 32 bity długości.

 

 


 

LTE

Szybki, mobilny Internet LTE oznacza "Long Term Evolution". LTE jest bezprzewodową technologią komórkową i jest następcą UMTS/3G. Z tego powodu, LTE jest często określany terminem "4G".

 

 

 

 


 

 

VDSL-Vectoring

Następna generacja VDSL jest już dostępna. Aktualizacja do VDSL2, także znana jako VDSL2 Vectoring, transfer danych został dwukrotnie zwiekszony dzięki eliminacji tzw. FEXT (far-end crosstalk) pomiędzy kablami miedzianymi.