Wyszukiwarka

LANCOM Wireless ePaper

 


 

 


 

Dokumentacja

 

Nowoczesne rozwiązania bezprzewodowych etykiet ePaper w hotelarstwie gastronomii ►

 

Innowacyjne oznakowanie pomieszczeń w nowoczesnych biurach ►

 

Kontakt

 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami:

 

 

Newsletter

 

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami 

 

 

Pierwsze na świecie innowacyjne oznakowanie!

 

Innowacyjne oznakowanie dla niezliczonych aplikacji! LANCOM integruje technologię ePaper z infrastrukturą WLAN. Bezprzewodowe rozwiązania ePaper od LANCOM oferują nowoczesne i cyfrowe oznakowanie dla wielu aplikacji, nadając twojej firmie nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

 

 

Bezprzewodowe etykiety ePaper można wykorzystywać na różne sposoby; automatyzują wewnętrzne procesy, ograniczjąc tym samym koszty operacyjne. Czytelne w świetle dziennym wyświetlacze są w pełni kompatybilne graficznie i komunikują się w tym samym paśmie co WLAN (2.4 GHz). Technologia koncentruje się na niezwykle niskim zużyciu energii, a punkty dostępowe umożliwiają jednoczesną pracę WLAN i systemu ePaper.

Więcej na temat wyświetlaczy LANCOM ePaper ►

 

 

LANCOM ePaper do nowoczesnego oznakowania

 

 

Aktywne oznakowanie miejsc spotkań i sal konferencyjnych:

 

Bieżące spotkania i wydarzenia mogą być automatycznie synchronizowane z systemem zarządzania kalendarzy (Exchange, Domino, iCalendar) i są natychmiast widoczne na etykiecie LANCOM ePaper przy drzwich pokoju spotkań. Ponadto, ten system umożliwia przejrzystość bieżących wydarzeń. LANCOM ePaper, to system, który przyciąga wzrok!

 

 

 

 

Cyfrowe oznakowanie gabinetów lekarskich i sal operacyjnych:

 

Uprość procesy obsługi medycznej dzięki LANCOM ePaper! Dzięki zintegrowanym interfejsom dane mogą być bezpośrednio przesyłane z bazy danych do wyświetlaczy. Pacjenci i personel wiedzą, czy gabinet jest obecnie zajęty.

 

 

 

 

 

Aktywne oznakowanie dla restauracji i sal konferencyjnych:

 

W hotelarstwie i gastronomii wyświetlacze ePaper mogą być zastosowane jako nowoczesne karty menu lub tabliczki rezerwacyjne w restauracji. Co więcej, są idealne dla nowoczesnego i zindywidualizowanego oznakowania sal konferencyjnych.

 

 

Cyfrowe oznakowanie w sektorze handlu  

 

 

Integracja elektronicznego oznakowania półek

 

Sieci handlowe i sklepy już teraz wykorzystują cyfrowe, sterowane radiem metki cenowe (znane również jako “Electronic Shelf Label” lub “ESL”). Zmiany cen, opisy produktów, kody kreskowe czy QR mogą być indywidualnie dopasowane na wyświetlaczach ePaper poprzez sieć radiową w każdej chwili. Dzięki innowacyjnej technologii, metki papierowe należą do przeszłosći - teraz ceny mogą być aktualizowane w sposób centralny, automatyczny i w czasie rzeczywistym. Punkty dostępowe LANCOM serii E są w pełni kompatybilne z rodziną etykiet imago G1 jak również z odpowiednim serwerem ESL, i poszerzają bezprzewodową infrastrukturę o profesjonalny WLAN.