Wyszukiwarka

Barracuda Message Archiver

 

 


 

 

 


 

 

Przetestuj Barracudę!

 

 

 

 

Newsletter

 

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami 

 

 

Barracuda Message Archiver (BMA)

 

 

Barracuda Message Archiver jest idealnym produktem dla firm i instytucji poszukujących rozwiązań redukujących ilość emaili i jednocześnie zwiększających produktywność, z dostępem mobilnym lub stacjonarnym do każdego emaila - kiedykolwiek otrzymanego bądź wysłanego. Urządzenie ma możliwość wykorzystania usługi Barracuda Cloud, aby przechowywać e-maile w chmurze producenta, stanowiącej drugą instancję przechowywania.

 

Dlaczego warto zainwestować w BMA?

 

Efektywne rozwiązanie

Budżet jest łatwy do zaplanowania, dzięki prostemu modelowi zakupu. Barracuda nie nalicza opłat per-użytkownik czy per-skrzynka - wycena opiera się tylko na ilości danych do archiwizacji. Barracuda Message Archiver często jest tańszy w użytkowaniu niż większość onlinowych serwisów do archiwizacji, które na początku są udostępniane bezpłatnie. Szczegółowe raporty ułatwiają prognozowanie wielkości miejsca potrzebnego do archiwizacji.

 

Redukcja zapotrzebowania pojemności serwera pocztowego

Barracuda Message Archiver redukuje kosztowne zapotrzebowanie na miejsce na serwerach pocztowych, wydłużając ich żywotność i zmniejszając koszty utrzymania. Eliminując konieczność lokalnej archiwizacji poczty z plikami PST, administrator poczty ma większą kontrolę nad śledzeniem i retencją wiadomości.  

 

Wygodny dostęp do poczty dla użytkownika

Intuicyjne wyszukiwanie i zarządzanie wiadomościami poprzez przeglądarkę, Outlook Add-in, PC, MAC czy urządzenia mobilne umożliwia użytkownikowi samodzielną obsługę dostępu i odzyskiwania wszystkich wiadomości, kiedykolwiek wysłanych lub otrzymanych, nawet gdy zostały one usunięte z serwera pocztowego. 

 

Wsparcie w sytuacjach spornych

Barracuda Message Archiver umożliwia indeksowanie, udostępnianie, wyszukiwanie, realizację prawnego obowiązku przechowywania danych, audytowanie i eksportowanie, czyli wszystkie funkcje niezbędne do przyśpieszenia i uproszczenia zapytań eDiscovery. Urządzenie jest zgodne z regulacjami w zakresie ochrony danych i dostępu do nich, które wymagają archiwizację i odzyskiwanie wiadomości. 

 

Oferta Backupu i Archiwizacji: