Wyszukiwarka

Partnerstwo

 

 


 

 

 


 

 

Przetestuj Barracudę!

 

 

 

 

Newsletter

 

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami 

 

 

10 powodów, by zostać partnerem Barracuda

 

Barracuda Networks, światowy lider w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa IT i przechowywania danych, odpowiada potrzebom Partnerów i wymaganiom stawianym przez ich klientów. Program Partnerski Barracuda Networks został nagrodzony 5-cioma gwiazdkami w rankingu magazynu CRN.

 

 

 

Żaden inny producent nie oferuje równie szerokiego portfolio rozwiązań, zaprojektowanych dla różnej wielkości organizacji.

 

Dzięki rozwiązaniom do backupu i usługom w chmurze oferujemy Partnerom wiele możliwości zwiększenia przychodów. 

 

Najwyższy w swojej klasie poziom wsparcia technicznego: Instant Replacement, aktualizacje chroniące przed najnowszymi zagrożeniami internetowymi i 24/7 Premium Support.

 

Sprzedaż jest prowadzona tylko w kanale partnerskim, niezależnie od wielkości projektu. Istotą programu partnerskiego jest ochrona marży Partnera - rejestracja projektów prowadzona jest w sposób przejrzysty dla Partnerów i Dystrybutorów.

 

Nieustannie doskonalimy ofertę, nie tylko dostosowując rozwiązania do wymagań klientów ale także wyznaczając nowe trendy dla całej branży IT. 

 

Oferujemy różne poziomy partnerstwa obejmujące działania marketingowe, sprzęt demo, szkolenia produktowe i techniczne, generowanie leadów, akcje specjalne, wsparcie sprzedażowe i techniczne u klienta. 

 

Czas dostawy urządzenia do klienta jest najkrótszy na rynku. 

 

Współpraca z kanałem partnerskim jest motorem naszego rozwoju. Liczymy się z opinią każdego Partnera, co pomaga nam tworzyć wysokiej klasy rozwiązania cenione przez klientów. 

 

Nie wiążemy naszych partnerów zbędną biurokracją i skomplikowanymi procedurami.

 

Ciągła praca nad nowymi rozwiązaniami umacnia naszą pozycję lidera rozwiązań security i backup.

 

Jeśli chcesz zostać Partnerem Barracuda Networks, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie:

www.barracuda.com/partners/apply